flaga.gif, 1 kB

Szanowni Klienci,

Kancelaria Doradztwa Podatkowego „Money-Tax” świadcząca usługi w zakresie doradztwa podatkowego chciałaby przypomnieć najważniejsze informacje dotyczące Państwa danych osobowych w związku z wejściem w życie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Państwa danych osobowych, jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego „Money-Tax” z siedzibą Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 71/73 lokal 3.

O celach w jakich przetwarzamy Państwa dane osobowe, decyduje nasza relacja prawna z Państwem i kwestie te opisujemy „Polityce Ochrony Danych Osobowych” w Kancelarii Doradztwa Podatkowego „Money-Tax”.

W szczególności, wskazujemy tam na:

  • podstawy prawne i cele oraz sposoby przetwarzania danych osobowych,
  • okres przetwarzania i kategorie odbiorców danych,
  • Państwa prawa jako osób, których dane osobowe dotyczą, w tym o prawie dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (w tym aktualizowania), prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do wycofania zgody – o ile przetwarzanie danych opiera się na jej udzieleniu, a także o pozostałych uprawnieniach i sposobie kontaktowania się z nami celem ich realizacji.

W „Polityce Ochrony Danych Osobowych” znajdują się również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, w przypadku jakichkolwiek próśb - pytań dotyczących Państwa danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: biuro@money-tax.pl.

Informujemy o tym, że:

  • nie sprzedajemy Państwa danych osobowych jakimkolwiek podmiotom!
  • przetwarzamy Państwa dane tylko w zakresie w jakim jest to niezbędne i dbamy o ich bezpieczeństwo,
  • nie wykorzystujemy danych osobowych w celach innych niż przewidziane przepisami prawa.
Powrót