flaga.gif, 1 kB

Opinie klientów Kancelarii Money-Tax

Helena, 2012-03-13 Pracuję w spółce z o.o. i jako księgowa miałam problem związany z podatkkiem dochodowym od osób prawnych. Nie będę się rozpisywać o szczegółach, bo to zawiła historia, ale rozwiązania problemu szukałam w różnych publikacjach i interpretacjach podatkowych, w końcu trafiłam do pani Ewy Migdał z polecenia znajomych. Muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem profesjonalizmu i przygotowania merytorycznego pani Ewy. Wykazała się także bardzo dobrą znajomością rachunkowości. Po spotkaniu pomyślałam sobie " ta kobieta kocha ten zawód".
Sklep "U Anglika" Marka Second Hand, 2012-03-12 Z biurem "Money-tax" współpracujemy prawie 2 lata. Mąż przeniósł się z innego biura, które niestety nie potrafiło zająć się klientem. Pełno błędów, z którymi Pani Ewa uporała się bez problemu, o czym świadczy nie jedna kontrola z Urzędu Skarbowego ( poprawność zapisów, zwrot podatku). Pani Ewa jest osobą miłą, kompetentną, świetnie zna zagadnienia z zakresu rachunkowości i podatków. Od czasu kiedy Pani Ewa rozlicza naszą firmę ja i mąż możemy spać spokojnie. Gorąco polecam.
Anna Nawigator, 2012-03-12 Szczerze polecam firmę "Money-tax". Korzystając z ich usług odzyskałam w ciągu dwóch miesięcy wysoki zwrot podatku z Holandii. Slutecznie, terminowo i bezstresowo załatwili sprawę, którą wiele firm z Polski uważało za niemożliwą do zrealizowania. Tutaj zwrot podatku dla marynarzy pracujących w Holandii jest w 100% możliwy.
Aleksander, 2012-03-05 Witam. Nazywam się Aleksander Przybyło. Chciałbym polecić Państwu firmę Money-Tax, przez którą zakładałem spółkę w Niemczech. 100% profesjonalizmu i błyskawiczne wywiązanie się z umowy